Event Entry List - 2014 Sail Sydney

Competition Country State Club Sail No. Boat Name
2.4m AUS ACT YMCS Sailing Club AUS 9 Advance Australia Peter Warren  
  AUS ACT YMCA SC AUS29 Tumbleweed Simon Dunstone  
  AUS ACT YMCASC 30 MornaV Peter Thompson  
  AUS TAS Royal Yacht Club of Tasmania AUS36 Moshi Matthew Bugg  
  AUS NSW MHYC Windsurfer Greg Hyde  
  AUS NSW MHYC Windsurfer Greg Hyde  
  AUS NSW YMCASC AUS 27 Octopod 11 Michael Leydon  
  AUS ACT Canberra Yacht Club AUS 10 Lilla Babs Colin Brown  
  AUS NSW YMCASC AUS25 PATCH Mark Durnan  
29er AUS QLD Southport AUS2261 Ooosh Kyle O'Connell   Tom Siganto
  AUS WA RFBYC AUS2064 Hot Koolade Annabelle Davies   Hayden Hunt
  AUS NSW Belmont 16's AUS 2198 Frontline Harry Lawson   Simon Hoffman
  AUS NSW WSC & M16'SSC AUS 2135 Coolski John Cooley   Angus Williams
  AUS NSW RPAYC Natasha Bryant   Annie WILMOT
  AUS NSW Belmont 16ft Sailing Club 1528 Swagamuffin Jessica Grimes   Tom Grimes
  AUS NSW RPAYC 2131 Starfish Max Paul   Joshua Bull
  AUS NSW WSC 2132 Frenzy Ben Field   Eric Sparkes
  AUS QLD SYC & Belmont 16s AUS719 Fruit Loops Claire McInally   Owen Long
  AUS NSW RPAYC AUS 1851 Sass Chelsea Connor   Georgia Tuckey
  AUS TAS SBSC 1993 Gnarly Samantha Bailey   Chloe Fisher
  AUS ACT YMCASC AUS 8 Blue Note Jr James Caffery   Blake Molyneux
  AUS NSW RPAYC/GSC AUS 2126 Objective Kurt Hansen   Jim Colley
  AUS NSW RPAYC AUS 2211 JT Jackson Twomey   Jacob Taranto
  AUS NSW RPAYC 1872 Cryptic Maxine Malaney   Timothy Westwood
  AUS NSW RPAYC 2065 Spike Amelia Stabback   Pia Doyle
  AUS NSW MH16ftSSC 1930 Furry Tractor Henry Stabback   Blake Doyle
  AUS NSW MH16SSC AUS1298 Ashely Heyworth   Jamie Bulman
  AUS NSW Belmont 16s 367 Domino Kimberley Lentz   Ethan Micallef
  AUS NSW mh16ssc 1879 Infamous Kiah Hodgkinson   Taylor Hodgkinson
420 AUS NSW mhyc Finn Gilbert   Louie Collins
  AUS NSW GSC/SLMASC AUS52356 Quicky Sophie McIntosh   Emily Summerell
  AUS NSW DSC MHYC AUS 52990 Jet Dana Tavener   Catherine Pagett
  AUS NSW DSC MHYC AUS 54575 . Jessica Tavener   Mackenzie Gray
  AUS NSW MHYC 51985 Finn Gilbert   Louie Collins
  AUS NSW MHYC 55167 Crush Charlotte Griffin   Kirsty Sturrock
  AUS NSW MHYC 54572 Carpe Diem Charlotte Gray   Luke Alexander
  AUS QLD SYC/MYC/RQYS 54561 Rockstar Thomas Cunich   James Hodgson
  AUS NSW MHYC AUS 55025 Selden for Sailing Alec Brodie   Xavier Winston-Smith
  AUS NSW MHYC AUS 51977 Definitely Maybe Ashleigh Coles   Lorane Gaborit
  AUS NSW PKSC/ IYC AUS 52786 Italian Stallions Jacina Olivieri   Dante Olivieri
  AUS NSW MHYC tba tba James Watson   karina williams
470 (M & W) AUS NSW MHYC YBSC AUS 6 Amber Alexander Conway   Patrick Conway
  AUS NSW RQYS RYCT AUS 12 - Sasha Ryan   Amelia Catt
  AUS VIC SSCBC AUS 9 Summer Thomas Klemens   William Llewelyn
  AUS WA Sorrento SCBC AUS 77 Christopher Charlwood   Timothy Hannah
  AUS NSW MHSC Tba Blank Felix Grech   Seamus Mulholland-Patterson
  AUS WA RFWB AUS 112 KOKO William Boulden   Bayden Schutte
  AUS QLD RQYS, RPAYC, MHYC Aus 7 Angus Galloway   Joshua Dawson
  AUS VIC RYCT/RFBYC AUS 111 Frog Patrick Hutton   Tom Blauuw
  AUS NSW MHYC/RQYS 1 Karl Bromfield   Jaime Ryan
49er, FX AUS NSW WSC 1460 Vendetta George Stent   Ben Robinson
  AUS NSW Belmont 16ft Sailing Club AUS 173 Hell on Heels Nina Long   Corey Hamilton
  NZL Wakatere NZL 127 Logan Dunning Beck   Jack Simpson
  AUS QLD Royal Queensland Yacht Squadron AUS 666 Apocalypse Samantha Simmonds   Max Von Richter
  AUS NSW B16'SSC AUS 104 ATB Morton Harry Price   Harry Morton
  AUS NSW MHYC/SYC AUS88 Olivia Price   Eliza Solly
  AUS NSW RPAYC/MH16SSC 118 F'(x) Clare Costanzo   Nathan Edwards
  AUS NSW Belmont 16s & RPAYC AUS170 Owen Long   Shaun Connor
  AUS QLD SYC/RQYS Aus 400 Joel Turner   Lewis Brake
  NZL Murray's Bay Sailing Club/Wakatere Boating Club 484 Fighting Mouse Ellie Copeland   Erica Dawson
  ITA SVGDF ITA26 Trentino Ruggero Tita   Giacomo Cavalli
Finn AUS NSW Lake Jindabyne SC 279 backbeat Nick Kennedy  
  AUS QLD RQYS AUS 41 AST Jake Lilley  
  AUS NSW Woollahra SC Ashley Brunning  
  AUS VIC HSC Aus 3 Black Dog Jake Gunther  
  AUS NSW NLSC AUS 226 Out of Phase Rhys Llewellyn  
  AUS NSW WSC Aus 22 NB Sailsports joe mcmillan  
  AUS NSW RPAYC AUS 26 KEN Ian McKillop  
  AUS YB16'SC AUS 10 John Condie  
  AUS 2179 Woollahra SC AUS 98 Hey Jude James Ley  
  AUS NSW NLSC AUS 228 The Salmon of Doubt James Gough  
  AUS NSW WSC AUS 68 Miss Ogeny Jay Harrison  
  AUS NSW RPAYC AUS 51 Area 51 Rod Tanks  
Flying 11 AUS NSW B16SC 1336 Hydromatic Stephen Hancock   Rebecca Hancock
  AUS NSW Avalon Sailing Club 1294 K... Juliet Costanzo   Sarah Rodgers
  AUS TAS RYCT 1258 Flying Colours Nicola Racape   Lara Racape
  AUS NSW Manly 16Ft Skiff Club 1397 The Big Apple Simon Murnaghan   Alastair Hunter
  AUS NSW HHSC 1368 Sirius Flynn Rohr   Rohan Stannage
  AUS NSW Belmont 16's 1263 Oscar Tom Stivano   Jed Fatches
  AUS NSW Lane Cove 1349 Outrageous Lily Peel   Eve Peel
  AUS NSW HHSC 1322 Serenity Now Isabella Shields   Rhiannan Brown
  AUS NSW Hunters Hill Sailing Club 1375 Outlaw Caitlin Jeffries   Matthew Quinlan
  AUS NSW VA 12ft SC 1369 TomCat Thomas Barrington   Ella Steyn
  AUS NSW HHSC 1345 Bambino Sebastian Majarian   Jon Byrne
  AUS NSW HHSC 1335 Noodle Shack Sang Jin Goodridge   Brin Liddell
  AUS NSW HHSC 1394 Knott Now Harrison Brown   Patrick Hay
  AUS NSW CSC 1377 Cool Running Jack Hunton   Ben Hunton
  AUS NSW Hhsc 1276 Predator Rhys James   Conor Hay
  AUS NSW B16tfSC 1275 Bluebird Emma Jones   Karma Randall
  AUS NSW Belmont 16 Footers 1373 Hammertime Tom Crockett   TOM DAWSON
  AUS NSW Manly 1403 Shotgun Zac Barnabas   Jake Barnabas
  AUS NSW Belmont 16ft SC 1333 Sudden Impact Sarah Hoffman   Jacinta Anderson
  AUS NSW ASC 1391 Bolt Alistair Read   Liam Rodgers
  AUS NSW M16SSC 1398 FUNNEL WEB James Doyle   Alex Hart
  AUS NSW M16SSC 1382 MWD Daniel Heyworth   Sascha Heyworth
  AUS NSW Manly 16SSC 1361 Hi Roller Nathan Lilley   James Pinnington
  AUS NSW Manly 16SSC 1366 Protagonist Jesse Lilley   Nicholas Bendall
  AUS NSW NSC 1334 Ace Sam Worrall   Madeline Sloane
  AUS NSW Hunters Hill Sailing Club 1286 Skullduggery Philippe Alais   Darcy Doyle
  AUS NSW Lane Cove 12ft Sailing Skiff Club 1339 Luff Me Knot Emma Harrison   Gael Glassock
  AUS NSW M16'SSC 1353 FLYING HELLFISH Grace Powers   Taylor Springett
  AUS NSW MH16SC 1226 Sharkbait Darcy McCracken   Harriet Psaltis
  AUS NSW Manly 16FSSC 1399 Nomad Jesse Dransfield   Zoe Dransfield
  AUS NSW Manly 16 SC 1265 Tom George Richardson   Will Divola
Flying Dutchman AUS NSW RSYS AUS 359 INVADER Matthew Whitnall   James Bevis
  AUS NSW RSYS AUS 7 Minerva Edward Cox   Peter Bevis
  AUS NSW WSC Aus363 Magic Emily Sellens   John Maguire
  AUS NSW RSYS AUS33 LUPERCUS60 Ian McCrossin   James Cook
  AUS NSW WSC AUS 9 New Holland Matthew Moore   Rex velay
  AUS NSW Sydney Flying Squadron AUS 337 Wooosh Brett Beyer   Douglas Rawson-Harris
Laser (Olympic) 2-4 Dec AUS WA FSC / RPYC Matthew Wearn  
  AUS QLD MYC/RQYS 192624 Argonaut Mitchell Kennedy  
  AUS NSW DBSC 202595 Free Bird Marcus Whitley  
  FIN HSF 206381 Fredrik Westman  
  AUS WA FSC/RFBYC 193390 Prime Time Mark Spearman  
  AUS VIC SYC 206382 - Jeremy O'Connell  
  AUS QLD MYC/RQYS 192624 Kenno Magic Mitchell Kennedy  
  AUS NSW WSC/ SNEGAR STRUGA MKD200700 No Pain No Gain Nikola Churkoski  
  RUS CSP "Khlebnikovo", CSKA RUS171513 Maxim Nikolaev  
  AUS NSW CYA 207476 Coyote Vicente Abogabir  
  BEL BRYC 202016 Wannes Van Laer  
  AUS NSW GSC 199012 NB Laser Thomas Burton  
  AUS NSW SSF SIN 197538 Colin Cheng  
  ITA sez. vela g.d.f 196685 marco gallo  
  AUS NSW SSF 206746 Fiona Scott Sydney  
  AUS WA FSC/RFBYC 206762 Swifto Luke Elliott  
  SUI cvll 199103 christoph bottoni  
  AUS NSW MHASC 206047 Synergy Sean Atherton  
  AUS NSW MHASC 204604 Captain Shane Conly  
  AUS QLD RQYS 206012 William Bates  
  AUS QLD NYRC tba Podium Potential Ryan Palk  
  IND NSW Woollhara SaIling Club xxxxx xxxx Ajay Rau  
  IRL BYC/RUYC 206936 Blue Turd James Espey  
  AUS NSW Woollahra 177729 Magnum Nicholas Skulander  
  AUS NSW RPAYC 199110 William Dargaville  
  RSA VLC 207559 amtec racing Stefano Marcia  
Laser (Standard) 6-7 Dec AUS WA FSC/RFBYC 206762 Swifto Luke Elliott  
  AUS NSW Double Bay 205989 Dragonfly Michael Osborne  
  AUS NSW DBSC 206003 Ora Andrea Olivieri  
  AUS NSW RPEYC 207197 Buzz Cat Joshua Kirton  
  AUS NSW DBSC 192599 Frigate Mark Lewkovitz  
  AUS NSW MHASC 206047 Synergy Sean Atherton  
  AUS NSW DBSC 203221 Nosey Luke Parker  
  AUS NSW GSC TBA TBA Kerryn Smith  
  AUS NSW WSC 188606 Lorenzo Cerretelli  
  AUS NSW Double Bay SC 205022 Fine Wine Mark Bethwaite  
  AUS NSW RPEYC 206041 Lizard Drinking Stephen WAWN  
  AUS NSW VYC 199079 Aggie Richard Steyn  
  AUS NSW Vaucluse yacht club 203794 Arran Anthony Scali  
  AUS NSW vyc 207191 slamfoot Oliver Shtein  
  AUS NSW MHASC / DBSC 202558 pieza Kake Peter Wallace  
  AUS VIC McCrae Y C 201506 Shadow Thomas Vincent  
  AUS NSW DBSC 202602 David Newman  
  AUS NSW DBSC 197540 Disko Trooper Julian Hall  
Laser 4.7 5-7 Dec AUS NSW RPAYC 202852 Dream Charley Wells  
  AUS NSW RSYS 184245 Madeline O'Shea  
  AUS NSW RPAYC 196435 Speedy Nathan Bryant  
  AUS NSW RPAYC 163213 Nemesis Antony Hawke  
  AUS NSW RSYS 161207 Achilles Rosi Jeremy  
  AUS QLD SOUTHPORT YACHT CLUB 201515 MAD MAX Max Quan  
  AUS NSW RPAYC 161176 Jarrah Sheppard  
  AUS NSW Royal Sydney Yacht Squadron 172256 Ouch Again Persia Littlewood  
  AUS NSW RSYS 190368 What's Cooking Adam Swiderski  
Laser Radial (Olympic) 2-4 Dec AUS QLD RQYS 207187 Ashley Stoddart  
  AUS QLD RQYS 206731 Please Turn Over Simone Wood  
  AUS QLD RQYS 206391 HELLO BUOYS Annie Eastgate  
  GBR - 206251 Alison Young  
  GER NSW SYC 89 200060 Sophie-Marie Ertelt  
  AUS NSW DBSC 206377 troublemaker Andrew Cox  
Laser Radial 2-4 Dec (open & youth) AUS NSW DBSC Andrew Cox  
  CAN Royal Vancouver Yacht Club 200605 Trouble Isabella Bertold  
  AUS NSW MHASC 207451 Phar Lap Stuart Plenderleith  
  AUS QLD Royal Queensland Yacht Squadron 202727 Stay Classy Carissa Bridge  
  AUS NSW Woollahra Sailing Club 197268 Vida Loca Marlena Berzins  
  AUS NSW GSC 178646 Marge Jordan Makin  
  AUS NSW DBSC 206393 Infinity Finnian Alexander  
  AUS NSW MHASC/VYC/WSC 207190 Vida Loca Peter Heywood  
  AUS NSW RSYS 191602 A Frayed Knot Oskar Hansen  
  AUS NSW MHASC-GRSC 207357 Aussie Shark Jeff Loosemore  
  AUS WA FSC/ SoPYC/ RFBYC 202767 Reach Around Richard Maher  
  AUS NSW WSC/DBSC 207848 Gotta Go Blake Selley  
  AUS ACT Canberra Yacht Club 206747 Mr Pipeline Noah Taylor  
  AUS ACT Canberra Yacht Club 206413 A Salt weapon Fergus Buckley  
Laser Radial 6-7 Dec (all divisions) AUS NSW DBSC Andrew Cox  
  AUS NSW RSYS 191602 A Frayed Knot Oskar Hansen  
  AUS NSW RSYS 160307 Jazz Cat Madeleine Kornman  
  AUS NSW MHASC/VYC/WSC 207190 Vida Loca Peter Heywood  
  AUS NSW DBSC AUS 203786 iLaser Dennis Kuhlmann  
  AUS NSW double bay 199102 bloke Patrick Levy  
  AUS NSW RPAYC 185799 Freshwater Pirate Paul Hawke  
Mirror AUS NSW HHSC 70666 MadCat Mark Nash   Maddison Nash
  AUS NSW WSC 67317 Sidekix Phil Herscovics   Max Herscovics
  AUS NSW Woollahra SC 63075 Choppa Martin Bland   Harrington Howard
  AUS NSW Woollahra 18436 XBOX Ross Barratt   Isabel Rothwell
  AUS NSW Balmoral SC AUS70800 Waterborne at Last Douglas RAFTESATH   Charlotte Raftesath
  AUS NSW WSC 70812 SpeedyBee Richard Baker   Charlie Baker
  AUS NSW WSC 70665 Yitro Zev Hoffman   David Hoffman
  AUS NSW Balmoral SC 57993 McMissile Campbell McKay   Benedict McKay
Moth AUS NSW WSC AUS 3966 Chapman High Performance Sailing Andrew Chapman  
  AUS NSW WSC 4 7 Scott Babbage  
  AUS NSW ASC 4198 Usain Boat Scott Cotton  
  AUS NSW WSC TBA Micky Mouse William Chapman  
  AUS NSW Fraglia Vela Riva 4138 Gian Ferrighi  
  AUS NSW Woolhara Sailing Club 41 stefano ferrighi  
  AUS NSW WSC/ ZYC 3777 Eleonor Fabio Mueller  
  AUS NSW RPAYC Aus 3 Equinox Moth Josh McKnight  
  AUS NSW RPAYC AUS4003 AUS4003 Reece Tailby  
  AUS NSW Ggyc 41 Or3 Kyle Langford  
  NZL RNZYS/WBC Blank red - Chris Steele  
  AUS VIC MYC 4188 Ashby Sails Glenn Ashby  
  AUS NSW Gosford TBA Johnny Drama Thomas Slingsby  
  AUS NSW Petes Yacht Club TBC Wendy Jnr Tom Spithill  
  AUS NSW M16FSSC 11 GOANNA Annalise Gilbert  
  AUS NSW WSC AUS4021 David Robinson  
  AUS NSW WSC 3878 Crumpet David Martin  
Optimist- Green AUS NSW Connells Point Sailing Club AUS1364 Flying Saucer Thomas Bryden  
  AUS NSW GRSC 1545 Wild Ryno Ryan Ewings  
  AUS NSW Connell's Point AUS726 Dynamite Toshi Bennett  
  AUS NSW WSC 972 Atomic Sam Katz  
  AUS NSW RSYS 1361 Bellona India Rose  
  AUS NSW WSC AUS705 Sea Glass Aaron Glass  
  AUS NSW WSC K Bunny henry myers  
  AUS NSW Northbridge BLK 1 Blackbird Angus Brewer  
  AUS Connells Point 11 Liam Donohue  
  AUS NSW WSC aus669 Zach Attack Zach Brown  
  AUS NSW MHYC AUS380 Lightning Marcel Klatsmanyi  
  AUS NSW WSC 895 Yo Yo Kahu Millin  
  AUS NSW Hunters Hill Sailing Club 1308 Good to Go Garth Bickford  
  AUS NSW RSYS 08 Optimist Prime Caspar Davidson  
  AUS NSW WSC 1395 Scrumpy Jack Jack McGreal  
  AUS NSW Dobroyd Aquatic Club AUS1429 River Rose Rosie Collyer  
  AUS NSW Woollahra 661 Amazon Joseph Leemen  
  AUS NSW Hunters Hill Sailing Club AUS1334 Hunter Harry Ashton  
  AUS NSW RPAYC 1466 Blossom Olivia Williams  
  AUS NSW Woollahra NZL4338 Slake Archie Pullen  
  AUS NSW Royal Sydney Yacht Squadron 9 Wild Porridge Rachel Herron  
  AUS NSW RPAYC AUS1379 Fire Undies Charlie Hildebrand  
  AUS NSW MHYC 933 Sunny Spot Emma Comerford  
  AUS NSW WSC 1289 Super J JAVI Joshua Samuel  
  AUS NSW WSC 672 Toby Rose  
  AUS NSW SLMASC 1473 Thing A Me Bob Joel Beashel  
  AUS NSW SLMASC 1472 Ratchet Trent Beashel  
  AUS SLMASC AUS 1290 Funky Monkey Daniel Evans  
  AUS NSW Woollarah Sailing Club AUS1543 ICOMPETE Pete Mitrokas  
  AUS NSW RSYS AUS1376 Eat My Wake Ashleigh Baber  
  AUS NSW Middle Harbour 833 XLS Jordy Stansell  
  AUS NSW RSYS aus1339 starlight Anna Tyquin  
Optimist- Intermediate AUS NSW WSC William McMillan  
  AUS NSW HHSC 1323 Sea Bilby II Sylvie Stannage  
  AUS NSW RPAYC AUS392 The Muppet Daniel Links  
  AUS NSW HHSC AUS1326 Phoenix James Durran  
  AUS NSW Canberra Yacht Club AUS862 Tide in Knots Ian Louis  
  AUS NSW Gosford Sailing Club 7053 Sea ya later Bridget Conrad  
  AUS NSW RPAYC 1092 Gas Monkey cameron whiteside  
  AUS NSW WSC 1195 LIGHTNING Samuel Ezra  
  AUS NSW MHYC AUS 954 Twirly Pearl Twomey  
  AUS NSW GRSC AUS 1508 Feel The Force Daniel Costandi  
  AUS NSW WSC 946 Tuckerbox Roan Tucker  
  AUS NSW WSC AUS1384 Wee 1 Oliver Selley  
  AUS NSW WSC AUS1419 Ten8cious Nate Brown  
  AUS ACT CYC 1268 Bubble Bath Patrick Roos  
  AUS NSW WOOLLAHRA SAILING CLUB AUS 1399 OPTI - MUST- PRIME Mitchell Kruse  
  AUS NSW RPAYC AUS 872 Mindcraft Jonathan Tuite  
  AUS NSW Woollahra Sailing Club AUS1203 Fair Winds Finley Scade  
  AUS NSW MHYC AUS 751 Optimist Prime Natasha Nisbet  
  AUS NSW MHYC AUS 695 Firefox Zac Nisbet  
  AUS NSW NSC 1453 Bullet Ben Brewer  
  AUS ACT Canberra Yacht Club AUS 1408 Captain Obvious Conall Minchin  
  AUS NSW DAC AUS 1158 Firebolt Aiden Hodzic  
  AUS NSW RSYS AUS481 WILD OPTI ALEXANDER J WHITNALL  
  AUS NSW MHYC AUS1505 Zak Attack Zachary Smith  
  AUS NSW WSC AUS 834 Jellybean Warrior Luca Gambacorti  
  AUS NSW RPAYC AUS1378 Wild Jack Jack Hildebrand  
  AUS NSW MHYC/WSC AUS797 Greeny Gonzales Oscar Green  
  AUS NSW RSYS AUS260 Tricky Tricks Finlay (Finn) McCredie  
  AUS NSW Hunter's Hill 948 Shark Finn Kirk  
  AUS NSW MHYC 1309 For The Wind Ella Portia Gray  
  AUS NSW HHSC AUS1475 MAC-A-TAC India MacIntyre  
  AUS NSW NSC 1038 Trigger Happy Max Giffney  
  AUS NSW NSC AUS 819 Hammer Time Jack Sloane  
  AUS NSW DAC aus1139 boy on board Oliver Ashton  
  AUS NSW MHYC 1298 Funky Monkey Selwyn Davis  
  AUS NSW MHYC AUS926 Thunderbolt Gianni Watson  
  AUS NSW WSC AUS912 Optipus Dominique Leeming  
  AUS NSW GRSC 1248 Double or Nothin Joshua WHITTEN  
  AUS NSW DAC 438 dominator Dominic Bates  
  AUS QLD SOUTHPORT YACHT CLUB AUS803 SEA HAWK Charlie Piacun  
  AUS NSW Dobroyd Aquatic Club 1276 Vitesse Ethan Lozevski  
  AUS NSW HHSC 1328 Smicky Luke O'Connor  
  AUS NSW RSYS AUS 1363 Simply Pink Phoebe Thackray  
  AUS ACT Canberra Yacht Club AUS 1404 Breeeze Laurens Mellink  
  AUS NSW RSYS AUS938 AMAZON Gretel Payne  
  AUS NSW RPAYC 924 Jack Noakes  
Optimist- Open AUS NSW NSC MHYC Cian Campbell  
  AUS NSW RPAYC AUS1293 TERMINATOR Jake Sweeney  
  AUS NSW RSYS AUS 1219 Groova Henry Davison  
  AUS QLD MSC/MYC AUS818 Junior Jedi Taylor Rogers  
  AUS NSW wsc 1533 Griffin Tapper  
  AUS NSW wsc 1534 Cole Tapper  
  AUS QLD Southport Yacht Club 911 Toms Rockitt Tom Wright  
  AUS NSW Canberra Yacht Club AUS 534 Top Mark Mark Louis  
  AUS NSW RPAYC/MHYC AUS1000 BLUE John-Mark Paul  
  AUS NSW WSC 1524 RALLAR Ryan Littlechild  
  AUS NSW WSC 1160 Sea Ya Jack Littlechild  
  AUS QLD Southport Yacht Club 1037 Bougainvillea Main Beach Blake Wilson  
  AUS NSW WSC AUS 1338 Now U Sea Me Jay Karney  
  AUS QLD Maroochy Sailing Club 949 Haywire Zachary Edwards  
  AUS NSW NSC/WSC 1522 Aloha Jack Ferguson  
  AUS NSW NSC/WSC 1523 Get Sirius Mina Ferguson  
  AUS QLD RQYS 1444 Charter Hamish Thorne  
  AUS NSW RPAYC AUS1390 Snowflake Bella Green  
  AUS NSW RPAYC AUS 1180 Insane Bolt Oliver Gordon  
  AUS NSW WSC AUS 953 TBA Flynn Twomey  
  AUS NSW Canberra Yacht Club AUS1456 Aquaholic Flyn Jocumsen  
  AUS NSW WSC AUS 1414 Chippa Otto Henry  
  AUS QLD Southport yacht Club AUS1192 Sea Biscuit Ashleigh Swadling  
  AUS NSW BYRA AUS1204 Ripple II Brooke Wilson  
  AUS ACT CYC 1549 Chicken Dinner Daniel Roos  
  AUS NSW WSC NSC 1239 Faster than a Bullet Lachlan Brewer  
  AUS ACT Canberra Yacht Club AUS 488 Zig Zag Reagan Minchin  
  BRA YCSA/WSC BRA 3699 HAWK Thomas Roth  
  BRA YCSA/WSC BRA 3546 EAGLE Lukas Roth  
  AUS NSW DAC AUS 1435 Firefly Alana Hodzic  
  AUS NSW RPAYC AUS 1532 Iceberg Luke Derry  
  AUS NSW RPAYC AUS 1306 Munkee Bizness James Derry  
  AUS NSW RPAYC AUS1296 Optimized Morgan Wells  
  AUS NSW MHYC/WSC AUS1432 The Green Machine Tom Green  
  AUS NSW WSC 1369 Poseidons Opti Hamish Vass  
  BRA YCSA/WSC BRA 3276 BIRD Philipp Roth  
  AUS QLD southport yacht club 899 eyrofoil Riley Cameron  
  AUS NSW RSYS 1358 Typhoon Riley Evans  
  AUS NSW WSC / MHYC 1490 Mon Petit Bateau Pia Stoner  
  AUS NSW WSC / MHYC 1489 Osprey Hugo Stoner  
  AUS NSW WSC AUS1429 Archernator 3.0 Archie Cropley  
  AUS NSW HHSC 1323 Sea Bilby II Sylvie Stannage  
  AUS NSW RPAYC 1095 Jonge Alexander bijkerk  
  AUS NSW RPAYC AUS 1551 Blue Goo Fletcher Walters  
  AUS ACT Canberra Yacht Club AUS 652 Tigger Tack Tegan Hanrahan  
Sabot (1 up) AUS NSW Hunters Hill Sailing CLub 1559 Fast & Furious Thomas McEnearney  
  AUS NSW LC12'SSC 7022 Synergy Jessica Swadling  
  AUS NSW LANE COVE 7014 VIPER Henry Larkings  
  AUS NSW LANE COVE 7045 TOMMYGUN Thomas Larkings  
  AUS NSW LC12'SSC 1477 Missing In Action Archie Swadling  
  AUS NSW VA12'SC 2619 AFTERBURN William Cooley  
  AUS NSW Narrabeen Lakes 1519 Arrow Reece Johnston  
  AUS NSW VA12SC 7005 Sonic the Hedgehog sophie oloughlin  
  AUS NSW lc12ssc 7102 Freestyler Miles Davey  
  AUS NSW lc12ssc 1511 Good Karma Andrea Davey  
  AUS NSW DJSC 7046 Back In Action Tahlia Phillips  
  AUS NSW DJSC 1573 Crowd Control Adele Phillips  
  AUS NSW DJSC 1551 Torpedo Maddie Dwyer  
  AUS NSW DSC 1517 Friction Free Evie Haseldine  
  AUS NSW A12SC 7015 The Invisible Hand Robin Biskupic  
  AUS NSW Vaucluse Amateur 12Ft Sailing Club Sonic Boom Nat Manoy  
  AUS NSW HHSC 7008 Take Aim Rhiannan Brown  
  AUS NSW VA12SSC 7047 Chicken Dinner Maximilian Parker  
  AUS NSW VA12SC 1583 Supersonic Natasha Walsh  
  AUS NSW DJSC 1587 2 SEA GALS Haylee Kellam  
  AUS NSW Lane Cove 12ft Sailing Skiff Club 1463 Tweety Andrew Harrison  
  AUS NSW Lane Cove 12ft Sailing Skiff Club 7028 Kapow Anthony Harrison  
  AUS NSW VA12SC 7044 Vendetta Cassie Banks  
  AUS NSW HHSC 7114 Speed Demon Jake Liddell  
  AUS NSW Vaucluse 12ft Amateur Sailing Club 1538 Do or Die Nicholas Wenzel  
  AUS NSW Vaucluse 12ft Amateur Sailing Club ( VA12SC ) 7082 White Knuckle Ride Samuel Vidor  
  AUS NSW Lane Cove 1468 Sailaway William Horin  
  AUS NSW Lane Cove 12ft SSC 7029 Gotta B India Vickery  
  AUS NSW VA12SC 7043 Kekipi Tom Marr  
  AUS NSW VA12SC 1381 Maximum Ride Tritian Young-Glasson  
  AUS NSW Lane Cove 1565 Firebolt hugo Darin  

Total Number of entries: 369

2.4m9
29er20
42012
470 (M & W)9
49er, FX11
Finn12
Flying 1131
Flying Dutchman6
Laser (Olympic) 2-4 Dec26
Laser (Standard) 6-7 Dec18
Laser 4.7 5-7 Dec9
Laser Radial (Olympic) 2-4 Dec6
Laser Radial 2-4 Dec (open & youth)14
Laser Radial 6-7 Dec (all divisions)7
Mirror8
Moth17
Optimist- Green32
Optimist- Intermediate46
Optimist- Open45
Sabot (1 up)31